Wpis

czwartek, 12 października 2017

Piosenka dobra na wszystko...

Już jestem po wizycie elektryków...ufff   i głowa znowu spokojna. Na moją sugestię podłączenia lodówki do gniazdka z uziemieniem w innym miejscu wyraźnie usłyszałam ...NIE... bo zgodnie z nowym rozporządzeniem wszystkie gniazdka w kuchni jak i w łazience winny być z uziemieniem a oni te wadliwe  u mnie widzieli. Nastąpił demontaż mebli...i wiercenie bo dotyczczasowe  otwory nie były zgodne z nowymi.  Ich wiertara była ogromna jak gdyby chcieli przewiercić mur na wylot. Nie powiem, byli aż nader uprzejmi może dlatego że we wcześniejszej telefonicznej rozmowie zasugerowałam że po pięciu latach ponownej kontroli  może już będę wędrowała po innym świecie. Jeden z dowcipnisiów poprosił mnie o dowód osobisty....ha ha ha. 

Nieszczęścia chodzą parami bo po ponownym uruchomieniu dekodera do tv ...odmówił pracy. Nie pomogło całkowite odłączenie od prądu wciąż domagając się klucza.  Mam jedynie dostęp do analogowej  która nie satysfakcjonuje mnie.  Wymienię go na nowszy model.  Oczywiście szarpnie mnie jednorazowo za kieszeń ale wygoda warta jest wymiany. 

Miłego dnia.... bez usterek.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
ma163
Czas publikacji:
czwartek, 12 października 2017 13:43

Polecane wpisy

 • Patos....rzadko pożądany

  Przeczytałam mnóstwo kryminałów ale obecnie czytany "Grzech" Maxa Czornyj przebija wszystkie swym okrucieństwem wobec porwanych kobiet.  I zamiast wzbudzać

 • "Cisza" - na dobranoc

 • Życie bez zegarka

  Pracując zawodowo każda godzina była dokładnie przeze mnie zaplanowana. Musiałam zadbać o swój zewnętrzny wizerunek...gotowałam, czytałam zawodową lekturę by by

Komentarze

Dodaj komentarz

 • ninelnsg5 napisał(a) komentarz datowany na 2017/10/12 14:03:03:

  Ważne, że krok postawiony do przodu!

 • ma163 napisał(a) komentarz datowany na 2017/10/12 16:37:55:

  Na każdy publikowany tekst znajdujesz odpowiednie słowa godne co najmniej profesora. Jestem zaszczycona Twoimi wizytami.
  Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz